O nas

Firma

Zajmujemy się świadczeniem usług obejmujących kompleksowe czynności związane z utrzymaniem istniejącej zieleni, zakładaniem nowych nasadzeń wraz z obrzeżami, wywozem odpadów organicznych. Świadczymy usługi w zakresie profesjonalnego zagospodarowania terenów zielonych oraz kształtowania ich w zgodzie z walorami przyrodniczo-architektonicznymi terenu. Doradzamy w wyborze rozwiązań nie tylko estetycznych, ale i funkcjonalnych. Zapewniamy właściwy dobór gatunków i odmian roślin. Zajmujemy się pielęgnacją ogrodów i terenów zielonych między innymi koszeniem, cięciem, ochroną, formowaniem itp.

Misja

Promujemy ekologiczne usługi ogrodnicze, spełniając jednocześnie wymagania klientów. Nasze działania są celowe i dokładnie zaplanowane. Powierzone nam zadania wykonujemy fachowo i solidnie. Natomiast sugestie klientów i ich wizje zagospodarowania terenu są dla nas priorytetem.

Nasze usługi spośród dostępnych obecnie na rynku wyróżnia przede wszystkim hasło BLIŻEJ NATURY. Proponujemy rozwiązania zgodne z naturą, podkreślając ich prozdrowotny wpływ na równowagę  zarówno fizyczną jak i psychiczną człowieka.


Duch

Eden to rajski ogród stworzony przez Boga Stwórcę dla człowieka, słusznie utożsamiamy go z miejscem wyjątkowym, oazą spokoju, dobra, piękna i całego bogactwa, którego potrzebuje nie tylko nasze ciało ale przede wszystkim dusza.

Ta prawda inspiruje nas i zachęca do pracy na miarę człowieka nie tylko w ramach jego naturalnych możliwości, ale również tychże zdolności ubogaconych Łaską Bożą. Chcielibyśmy, aby efekty naszej pracy nie ograniczały się do wymiaru wyłącznie materialnego, ale również skłaniały nas i naszych klientów do namysłu nad pięknem świata, człowieka jak też ich Autora.